Зелене Диво
       
Українська / English
    


Оформити замовлення
 
• ДЕРЕВА ТА КУЩІ (ОСIНЬ 2019)
• ІРИСИ (ЛІТО 2019)
• ПІВОНІЇ (ОСІНЬ 2019)
• ТРОЯНДИ (ОСІНЬ 2019)
     Виткі
     Грандіфлора
     Ґрунтопокривні
     Кущові (паркові, англійські, шраби)
     Мініатюрні
     Напіввиткі
     Патіо
     Флорибунда
     Чайно-гібридні

• ТРОЯНДИ (ОСІНЬ 2019) Головна : • ТРОЯНДИ (ОСІНЬ 2019) :
ТРОЯНДА - одна з найдавніших квіткових культур. За час культивування троянд було отримано більше 15 000 сортів.

Пропоновані Вам троянди , привиті на шипшині, з відкритою коріневою системою. Привиті троянди мають багато переваг: вони добре приймаються, зимостійкі; вони швидко ростуть та рясно цвітуть вже у перший рік.

Рекомендації з посадки та догляду троятд ви можете отримати тут.

ЗВАЖАЮЧИ НА ВЕЛИКУ ВИДОВУ І СОРТОВУ РІЗНОМАНІТНІСТЬ В ПРАКТИЦІ САДІВНИЦТВА ТРОЯНДИ ДІЛЯТЬ НА НАСТУПНІ 9 ГРУП:

  1. ЧАЙНО-ГІБРИДНІ ТРОЯНДИ (КРУПНОКВІТКОВІ) - найбільш популярна група сортів, які вирощують в формі куща або штамбового деревця. Кущі висотою 60-120 см, пряморослі або розлогі. Квітконосні стебла довгі - під зрізання. Листя великі, зелені, темно-зелені, плоди шкірясті, щільні. Квітки звичайно одиночні, діаметром від середніх 5-6 см до великих 10-15 см, кількість пелюсток від 25 до 50 шт., найрізноманітніших забарвлень. Є сорти 2-3-кольорові - оранжево-жовто-червоні і т. д. З запахом і без запаху. Цвітіння рясне з кінця червня і до заморозків з перервами (відзначають 2-3 хвилі цвітіння). Потребує укриття на зиму.
  2. ТРОЯНДИ ФЛОРИБУНДА - кущі такі ж, як і у чайно-гібридних троянд, але флорибунда поступаються більш елегантним ч / г трояндам за величиною, красою та ароматом квіток. У той же час мають ряд переваг. У троянд флорибунда квітки яскраві, діаметром 4-9 см в гроноподібних суцвіттях, у кожному суцвітті одночасно розкривається від 5 до 50 квіток. Рослини надійні, тобто стійкі до захворювань і низьких температур. За формою квіток вони поступаються чайно-гібридним трояндам, але цвітіння у них більш тривалє і безперервнє протягом всього літа і осені. Гарні в бордюрах і на клумбах.
  3. ТРОЯНДИ ГРАНДІФЛОРА - за декоративними якостями схожі з чайно-гібридними, але квітки зібрані в невеликі суцвіття, як у флорибунди. Кущі високорослі, 0,9-1,5 м, розлогі, з густим листям. Цвітіння рясне і триває до морозів. Зимостійкість вище, ніж у чайно-гібридних сортів, але слабкіше, ніж у флорибунди. Забарвлення квіток яскраве і різноманітне. Більшість сортів без запаху.
  4. ТРОЯНДИ ПАТІО - це карликові сорти флорибунди. Появі цієї групи ми зобовязані ірландському селекціонерові Пату Діксону, який створив дрібноквіткові і низькорослі сорти з потужним зростанням, але не перевищує 50 см у висоту. Квіти мають 30-40 пелюсток і в діаметрі до 3 см. Стійкі і безперервно квітучі. Чудово виглядають в горщиках, діжках, а також на передньому краї бордюру.
  5. МІНІАТЮРНІ ТРОЯНДИ - зростаюча популярність цієї групи пояснюється новизною і різноманітністю сортів. Це маленькі кущики висотою 25-40 см з крихітними трояндочками діаметром 1,5-2 см. Густо махрові, одиночні або зібрані в суцвіття. Використовують в озелененні для створення бордюрів, клумб, на камянистих гірках, як горщикові рослини і як кімнатні троянди.
  6. ГРУНТОПОКРИВНІ ТРОЯНДИ - це троянди з ліановідними горизонтальними пагонами висотою 20-40 см і діаметром до 2 м. Квітки дрібні, прості або махрові, зібрані в суцвіття. Цвітіння рясне, повторне, а у деяких сортів безперервне до самих заморозків. Прості в догляді, потребують обрізки, вимагають укриття на зиму.
  7. ПЛЕТИСТІ ТРОЯНДИ - плетисті троянди підвязують до опори. У деяких плетистих троянд довгі гнучкі стебла завдовжки 2-5 м, дрібні квітки зібрані у великі гроновидні суцвіття, цвітіння одноразове, щедре, тривале - 30-45 днів. У інших стебла жорсткі, квітки великі, цвісти ці троянди можуть кілька разів в сезон. Забарвлення найрізноманітніше. Плетисті троянди теплолюбні і потребують ретельного укриття на зиму. Розмножуються легко щепленням і живцюванням. Використовують в озелененні для створення груп, арок, перголл, в штамбовой і кущовій формі.
  8. ПОЛУПЛЕТІСТІ ТРОЯНДИ (ШРАБИ) - це троянди - «фонтани», довжина стебел досягає 1,5-2 м. Не мають потреби в опорі. Сорти цієї групи з дуже запашними квітами, пишними суцвіттями і тривалим цвітінням. Мають добру зимостійкість. Цінуються за безперервність цвітіння і високу декоративність рослини.
  9. ЧАГАРНИКОВІ (ПАРКОВІ) ТРОЯНДИ - це чарівна суміш диких видів старих садових троянд сходу і заходу, і безліч гібридів самого різного характеру, виведених за останні 200 років. Група чагарникових троянд підрозділяється на велике число підгруп. Ці троянди відрізняються великими розмірами куща - до 2,5 м, цвітуть рясно, але здебільшого одноразово. Кущі восени дуже декоративні завдяки яскравому забарвленню листя і плодів.

Терміни замовлення - до 15 серпня.

Будь ласка, замовляйте троянди окремої заявкою. Мінімальна сума замовлення - 300 грн.

Виткі (0)
Грандіфлора (0)
Чайно-гібридні (0)
Напіввиткі (0)
Патіо (0)
Кущові (паркові, англійські, шраби) (0)
Ґрунтопокривні (0)
Флорибунда (0)
Мініатюрні (0)

    < нет товаров >

 

Copyright © Зелене Диво . All rights reserved.