Зелене Диво
       
Українська / English
    


Оформити замовлення
 
• ДЕРЕВА ТА КУЩІ (ОСIНЬ 2019)
• ІРИСИ (ЛІТО 2019)
• ПІВОНІЇ (ОСІНЬ 2019)
• ТРОЯНДИ (ОСІНЬ 2019)

Шановні садівники і квітникарі. Будь ласка, на кожен каталог оформляйте окрему заявку.

Терміни виконання замовлення:

1. На іриси - до 05 серпня. Мінімальна сума замовлення складає 150 грн.
2. На півонії - до 05 серпня. Мінімальна сума замовлення складає 450 грн.

Порядок замовлення, оплати і доставки:

Найпростіший та найзручніший спосіб купити товар на нашому сайті – добавити позиції що Вам сподобались у кошик, після чого натиснути кнопку «Оформити замовлення». Ми отримаємо повідомлення про Ваше замовлення, опрацюємо його та зв’яжемося з Вами для підтвердження протягом тижня.

Якщо з якихось причин Ви не маєте можливості замовити через сайт, Ви можете скористатись електронною поштою на наш e-mail: sad@zelenedyvo.com.ua;

При замовленні цим способом просимо зазначати точну назву товару і ціну.

● Деякі сорти посадкового матеріалу обмежені по кількості і при виконанні замовлення можуть бути відсутніми, тому просимо додати 3-5 сортів на замену відсутнім. Ваше замовлення реєструється й перевіряється на можливість виконання, про що ми повідомимо Вас письмово або зателефонувавши Вам.

● При узгодженні замовлення вкажіть, чи згодні Ви на заміну відсутніх сортів. Особливо це стосується тих наших покупців, які роблять своє замовлення на мінімальну суму, тому, що при відсутності деяких сортів Ваше замовлення може виявитися менше мінімальної суми і ми не зможемо його виконати. У будь-якому випадку, ми попередимо Вас про це зв’язавшись з Вами.

● У замовленні поштою розбірливо вкажіть Ваше прізвище, ім'я та по батькові, індекс, поштову адресу і контактний телефон (бажане мобільний). Ці данні нам необхідні для погодження замовлення та відправки поштою посилки із товарами, що ви замовили.

● За бажанням замовника посилка може бути відправлена Новою Поштою або Укрпоштою. Витрати на упаковку здійснюються за наш рахунок, а витрати на пересилку - за рахунок замовника.

Виконуються тільки попередньо оплачені замовлення. Замовлення вважається дійсним при 50% передоплаті протягом місяця з моменту подачі, решту при узгодженні. При надходженні грошей посадковий матеріал резервується.

Оплату замовлення необхідно зробити на картку Приватбанка.

Наші контактні телефони: +380 67 799 24 23; +380 67 146 89 56.

 

Copyright © Зелене Диво . All rights reserved.